" />

Walne zebranie Stowarzyszenia "EkoLubelszczyzna"

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2021-07-03
Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” jest zobowiązane corocznie do końca czerwca zorganizować Walne Zebranie Członków w celu dopełnienia obowiązujących formalności. W bieżącym roku zebranie odbyło się w upalny czwartek 24. czerwca.
Przedstawiliśmy wówczas działalność organizacji w ciągu ostatniego roku, a także zaproponowaliśmy i wspólnie przedyskutowaliśmy plany na przyszłość. Dzięki przychylności władz dziekańskich zebranie odbyło się na terenie Wydziału Zarządzania Politechniki Lubelskiej, gdzie mieści się nasze Biuro. Przyjęcie stosownych uchwał zostało tradycyjnie uwieńczone poczęstunkiem z okazji nieco spóźnionych 14 urodzin organizacji oraz miłego spotkania w kontakcie. 
Korzystając z okazji informujemy lub przypominamy, że hasło tegorocznego Światowego Dnia Środowiska ONZ, w którego obchodach braliśmy udział, oraz całej dekady (2021-2030)  to "Ecosystem Restoration" (Odbudowa Ekosystemów). W tę tematykę świetnie się wpisuje rolnictwo ekologiczne, co warto wykorzystać w naszej działalności. 
" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">