" />

Health and Medical Tourism Summit - Eastern Europe 2018

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2018-04-23
Konferencja odbędzie się 12 czerwca 2018 r. w Lublinie. Jej organizatorem jest Miasto Lublin, jako koordynator Klastra Lubelska Medycyna. Tematyka wydarzenia, czyli turystyki medyczna, jest związana z prozdrowotnym odżywianiem, a zatem także z żywnością ekologiczną.
W czasie konferencji podjęte będą rozmowy o potencjale rynku turystyki medycznej w Europie Wschodniej i na świecie oraz aktualnych trendach i wyzwaniach, roli pośredników w turystyce medycznej, współpracy klastrów i stowarzyszeń w turystyce zdrowia i turystyce medycznej państw Europy Wschodniej oraz dobrych praktykach i kierunkach przyszłych działań na rzecz jakości procesów w turystyce zdrowia i turystyce medycznej przyjazdowej.
 
W konferencji weźmie udział  250 uczestników z ponad 25 państw, około 30 panelistów – ekspertów turystyki medycznej, przedstawicieli administracji  rządowej i samorządowej, klastrów i stowarzyszeń w turystce medycznej, ponad 20 pośredników rozpoznawalnych na rynku turystyki medycznej, ponad 20 przedstawicieli regionalnych, krajowych i międzynarodowych mediów, około 150 podmiotów z Europy Wschodniej świadczących usługi w zakresie zdrowia, medycyny i wellness. Konferencji będą towarzyszyły spotkania B2B, wystawy  partnerów konferencji, indywidualne spotkania i możliwość poznania oferty turystycznej Lublina i regionu.  

Partnerami wydarzenia są: Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Instytut Badań i Rozwoju Turystyki Medycznej, Lubelski Klub Biznesu, Lubelska Regionalna Organizacja Turystyczna oraz Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej.

Konferencja w całości będzie prowadzona w języku angielskim i tłumaczona symultanicznie na język polski.

Zainteresowanych zachęcamy do rejestracji, która dostępna jest na stronie: https://hmts.lublin.eu/ oraz śledzenia wydarzenia w social media: https://www.facebook.com/events/284729045397477/?active_tab=discussion

 

 

 

 

 

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">