" />

„Ekobazarek” w Plazie

Autor: Biuro Prasowe DEŻ Data: 2013-06-14
W najbliższą sobotę 15. czerwca rusza organizowany przez nas „EkoBazarek”. Przy ul. Lipowej w podcieniach Centrum Handlowo-Rozrywkowego Plaza zostanie otwarte stoisko oferujące lublinianom ekologiczne produkty.

W Lublinie jest naprawdę niewiele sklepów, w których można dostać ekologiczną żywność. „EkoBazarek” to miejsce, gdzie mieszkańcy będą mogli kupić codziennie sezonowe owoce i warzywa oraz świeże zioła i susze pochodzące z ekologicznych upraw.  

Przez pierwsze dni działania „EkoBazarku” w podcieniach Plazy będą tam dostępne produkty z gospodarstwa ekologicznego „Barwy Zdrowia” Pana Tomasz Obszańskiego (m.in.: olej lniany i rzepakowy, owoce i warzywa). W kolejnych dniach wśród wystawców znajdą się również producenci ekologicznych soków, wyrobów cukierniczych oraz pieczywa,  m.in. „Owocowe Smaki”, „Pasieka Ekologiczna Jerzego Bańkowskiego”, „Plantacja Żeń-Szeń”, „Brzost-Eko” oraz „Cukiernia Zaniewicz”. Mamy nadzieję, że atrakcyjna lokalizacja oraz najwyższej jakości żywność przekonają klientów do eko-jedzenia.

Poznaj szczegóły:
Miejsce: ul. Lipowa, podcienia  Centrum Handlowo-Rozrywkowego Plaza

Czas: stoiska czynne od poniedziałku do niedzieli w godz. 8:00 - 18:00 (do końca lipca)

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia „EkoBazarku” Doliny Ekologicznej Żywności w podcieniach Plazy!

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">