" />

Portal dolinaeko.pl najlepszy w konkursie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego

Autor: Portal dolinaeko.pl najlepszy w konkursie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego Data: 2012-12-08
Portal internetowy Doliny Ekologicznej Żywności zajął I miejsce w konkursie "Pokaż swoją stronę internetową" organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego.

O wygraną w konkursie walczyło 30 serwisów oraz podstron portali internetowych, które korzystają z Programu Rozwój Polskich Wschodniej. Rywalizacja była niezwykle zacięta, Kapitułą Konkursu (Departamentu Programów Ponadregionalnych w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego) oceniała m.in. cel, użyteczność, zawartość oraz estetyke strony. Pod uwagę brano również atrakcyjność informacyjną (content), system nawigacji oraz szybkość ładowania serwisu.

W ostatecznej klasyfikacji na pierwszym miejscu uplasowała się strona Dolina Ekologicznej Żywności (Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - Państwowy Instytut Badawczy). Pozostałe miejsca na podium zajęły kolejno strony Projektu Komunikacyjnego Kielce (Gmina Kielce) oraz BPNT Białystok (miasto Białystok).

Dziękujemy za uznanie, na pewno zmotywuje to nas do dalszej pracy nad rozwojem serwisu. Zapraszamy wszystkich internautów do częstych odwiedzin!

Stronę internetową Doliny stworzyła i nadzoruje pod względem technicznym firma Emart Synergia. Za zarządzanie treścią odpowiada agencja marketingu taktycznego Vena Art z Lublina. Więcej informacji o konkursie na stronie Programu Rozwoju Polski Wschodniej

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">