" />

Już otwarty „Jarmark Żywności Ekologicznej i Lokalnej” w Rzeszowie

Autor: Biuro prasowe klastra DEŻ Data: 2012-09-11
Serdecznie zapraszamy do zrobienia zakupów na pierwszym w Rzeszowie „Jarmarku ŻywnościEkologicznej i Lokalnej” pod arkadami Ratusza.

Uroczyste otwarcie Jarmarku odbyło się 31 sierpnia 2012 r. na Rynku rzeszowskim przy udziale Prezydenta Miasta Rzeszowa Pana Tadeusza Ferenca i zaproszonych gości.

Jarmark czynny jest w godz. od 12.00 do 20.00 w każdy piątek, sobotę i niedzielę oraz podczas imprez odbywających się w Rynku do końca października b.r. W tym jednym miejscu znajdują się rozmaite produkty najwyższej jakości, między innymi: wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, nabiał krowi i kozi, jaja, warzywaowoce, soki, miody, oleje, herbaty, zioła, przyprawy. Oferowane produkty wytwarzane  przez firmy tworzące Konsorcjum PIRE.

Serdecznie zapraszamy na zakupy. Producenci i przetwórcy chętnie udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące wytwarzania ekologicznej żywności najwyższej jakości, między innymi: wędliny, pieczywo i produkty zbożowe, nabiał krowi i kozi, jaja, warzywaowoce, soki, miody, oleje, herbaty, zioła, przyprawy. Oferowane produkty wytwarzane  przez firmy tworzące Konsorcjum PIRE.

Galeria strony

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">