" />

Międzynarodowe Dni Zieleni "Green Days 2017"

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2017-03-26
Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie informuje, że w dniach 7-9 kwietnia b.r. w Nadarzynie koło Warszawy odbywać się będą Międzynarodowe Dni Zieleni "Green Days 2017". Jest to miejsce spotkań profesjonalistów oraz właścicieli i miłośników ogrodów z kraju i zagranicy.

 W 6 salonach: Architektury Krajobrazu, Małej Architektury, Ogrodnictwa, Techniki Ogrodniczej, Florystyki oraz Pszczelarstwa prezentowane będzie wszystko, co związane jest z szeroko pojętą branżą ogrodniczą: od roślin ozdobnych, przez sprzęt ogrodniczy i wyposażenie ogrodów, aż po akcesoria pszczelarskie. W ramach imprezy odbywać się wystawy towarzyszące takie jak:

·         Ogrody – Gotyk, Renesans, Barok

·         Architektura krajobrazu współczesnych Chin

·         Projektowanie niskobudżetowe – warsztaty

·         Pokaz i warsztaty florystyczne

·         Pokazy Arborystyczne

·         Pasieka Edukacyjna

oraz liczne spotkania tematyczne, konferencje i seminaria.

Województwo Lubelskie zorganizuje na Międzynarodowych Dniach Zieleni Green Days 2017  swoje stoisko promocyjno-informacyjne, na którym będzie istniała możliwość prezentowania materiałów reklamowych lubelskich firm i instytucji, prowadzenia rozmów i spotkań z potencjalnymi odbiorcami itp. Stoisko udostępniane będzie firmom z Lubelszczyzny bezpłatnie.

W przypadku braku możliwości osobistego przyjazdu można przysłać swoje materiały reklamowe. Będą one dostępne na stoisku Urzędu.

W przypadku zainteresowania udziałem lub wysyłką materiałów należy skontaktować się z Panią Danutą Sulowską, tel. +48 81 537 16 27

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">