" />

Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!

Autor: Barbara Szymoniuk Data: 2019-12-17
Stowarzyszenie „EkoLubelszczyzna” kończy realizację projektu: Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!, dofinansowanego ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie. W wyniku projektu powstała seria sześciu 3-minutowych filmów edukacyjnych o prawidłowym przygotowaniu oraz segregacji odpadów.

W filmach wystąpili studenci, członkowie Koła Naukowego „Pollub.my Marketing” studiujący na kierunkach: Marketing i Komunikacja Rynkowa oraz Zarządzanie na Wydziale Zarządzania Politechniki Lubelskiej. Konsultacji merytorycznych udzielali nam eksperci z przedsiębiorstwa KOM-EKO w Lublinie oraz z Bychawskiego Przedsiębiorstwa Komunalnego. Zdjęcia do filmów zrealizowano dzięki uprzejmości Kierownictwa Domu Studenta nr 3 na terenie kampusu Politechniki Lubelskiej. Relację z planu zdjęciowego można obejrzeć na stronie Stowarzyszenia w serwisie Facebook. Filmy w serwisie YouTube można obejrzeć pod adresem https://www.youtube.com/user/pollubTV/videos?fbclid=IwAR2-FdrsWZiEaQKXp4YfBNZTnkNXZ8ilCguXa8DKBWdXd9RKYVUd7nfOWZo.

Projekt "Jak segregować odpady? Studenci udzielą porady!" dofinansowano ze środków Wojewodzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie.

Galeria strony

" data-send="false" data-width="450" data-show-faces="false">